O nás

Společnost J&B je aplikátorem průmyslových podlah jíž od roku 1990. Za dobu své existence se díky kvalitě poskytovaných služeb vypracovala na českém trhu mezi nejznámnější a nejvýznamnější podlahářské firmy.

Od roku 2008 je společnost členem skupiny RCR Industrial Flooring S.a.r.l., která je evropským lídrem v oblasti poskytování služeb a výrobcem produktů pro provádění podlah. Díky tomuto spojení má společnost J&B, spol. s.r.o. k dispozici širokou paletu vlastních, vysoce kvalitních materiálů pro povrchové úpravy průmyslových podlah, které jsou aplikovány moderním strojním vybavením.

Společnost disponuje proststřednictvím skupiny RCR také technologiemi, jež umožňují plnit speciální požadavky budoucích uživatelů, například na nadstandardní rovinatost hotové podlahy. Firma dbá na odbornou znalost svých zaměstnanců a s jejich přispěním se vždy snaží nabídnout komplexní a kvalitní služby, protože jejich největším oceněním je stálý a spokojený zákazník.

Skupina RCR

Skupina RCR vznika v roce 2006 spojením dvou etablovaných evropských společností Rinol a Rocland s cílem vytvořit silného hráče na poli průmyslových podlah a dodávat ta nejlepší řešení svým zákazníkům. Nyní je RCR světovým lídrem v oblasti poskytování služeb a výrobcem produktů pro provádění podlah přítomným v Evropě, Asii, jižní a severní Americe i Austrálii.

Členy skupiny RCR jsou ověřené společnosti a značky jako například Rocland, Rinol, Placeo nebo Permaban, které mají dlouhou tradici a tisíce spokojených klientů po celém světě. Díky mezinárodní spolupráci a sdílneí materiálů i know-how uvitř skupny jesme schopni dodávat řešení v té světově nejvyšší dostupné kvalitě a zaručt, že splníme Vaše požadavky.

Naši partneři

Bekaert